Епідемії грипу в Ужгороді поки що немає

грипІз 5 по 15 січня 2016 року в Ужгороді зареєстровано 722 випадки ГРВІ, серед них – 490 дітей. 46 осіб госпіталізовано.

Загалом рівень захворюваності на ГРВІ становить 63,3 на 10 тисяч населення, що не перевищує рівень епідемічного порогу та на 8,8% менше, ніж за минулий тиждень (792 випадки ГРВІ, серед них 600 дітей).

Серед ужгородців зареєстровано 2 випадки грипу А, підтверджені швидкими тестами. Хворі – 81-річна пенсіонерка та 10-річна дитина, госпіталізовані в обласну клінічну інфекційну лікарню.

За словами начальника відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василя Решетаря, з минулої п’ятниці введено щоденний моніторинг кількості офіційно зареєстрованих хворих мешканців міста (тобто осіб, що звернулися за медичною допомогою). Від сьогодні у загальноосвітніх та навчально-виховних закладах Ужгорода введено щоденний моніторинг щодо відсутності дітей, які захворіли на ГРВІ.

Аналіз свідчить, що рівень захворюваності на ГРВІ та грип серед мешканців Ужгорода знаходиться практично у тих же межах, що й в аналогічний період минулого року.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *