Еліту Австро-Угорської монархії порадував ужгородський митець

Це зробив Олександр Громовий. Йому, в числі десятка художників, надійшло замовлення з Австрії. Полягало воно в тому, щоб намалювати Принца австрійського Шандора фон Габсбурга Лотрінгера. Громовий був завше добрим козарлюгою, тобто легким на підйом. Подивився чіпким оком своїм на надане фото, пошукав зображення принца в мережі, і сказав громовито: «Айно!» А потім одразу шпарко взявся за роботу. Остання так і закипіла. Останнє підтвердила після виконання портрета дружина Принца австрійського, сказавши, що такий образ «може створити тільки великий художник!» Твір ужгородського живописця серед інших, поданих перед очі нащадків еліти Австро-Угорської монархії, визнаний найліпшим. Дім Габсбургів через Інтернет надіслав О.Громовому подяку.

В різних країнах, у тому числі в милій Україні, незабаром відкриються представництва Посольства миру. Центр його — в Австрії. А очолює миротворчу місію цей самий Шандор фон Габсбург Лотрінгер.

Василь ЗУБАЧ, газета “Трибуна”.

ГРОМОВ

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *