Джеффрі Пайєтт відвідав головну бібліотеку Закарпаття

Надзвичайний і повноважний посол США в Україні під час свого робочого візиту на Закарпатті завітав в Закарпатську обласну наукову бібліотеку ім. Ф.Потушняка, щоб поспілкуватися з її користувачами та жителями міста.

Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф.Потушняка – вже давно стала місцем зустрічі закарпатців із відомими діячами не тільки України, а й світу. Так, 21 липня під час свого робочого візиту на Закарпатті надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, незважаючи на щільний графік, після зустрічі з представниками міської та обласної влади, а також відвідування заводу «Джейбіл», знайшов час, щоб завітати в обласну книгозбірню і протягом години поспілкуватися з користувачами бібліотеки.

Зустріч відбулася у приміщенні відділу «Вікно в Америку» і пройшла у формі невимушеної, легкої бесіди на англійській мові. Серед присутніх було багато молоді, випускників програми культурного обміну майбутніх лідерів FLEX. та чимало відвідувачів бібліотеки, котрі вивчають англійську мову у клубі «English Speaking House», який діє у бібліотеці. Молоді люди задавали питання на найрізноманітніші теми. Обговорили з Послом якість українських доріг, зокрема закарпатських, боротьбу з корупцією в Україні та як вона відрізняється в США, проаналізували особливості українських медіа-ресурсів, згадали про Революцію Гідності, події на Сході України, не оминули останні події в Мукачеві та тему контрабанди на Закарпатті.

   «Україна – дуже багата країна, а Закарпаття – найгарніший регіон в Україні. Але ви не можете один день їздити на кордон з контрабандою, а на інший – чесно працювати на роботі. Ви повинні зруйнувати систему! Молоді, розумні та освічені люди повинні об’єднатись, щоб змінити Україну на краще!», – зауважив Джеффрі Пайєтт.

пайєтт

На завершення зустрічі повноважний посол США в Україні отримав подарунок від бібліотеки – сувенірну продукцію з логотипом відділу «Вікно в Америку» і в свою чергу подарував у фонд бібліотеки книгу «Північна Америка», а також написав свої побажанні у «Книзі почесних гостей бібліотеки».

 

Євгенія Напуда,

головний бібліотекар відділу обслуговування

Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *