Джеффрі Пайєтт про події з «Правим сектором» на Закарпатті: «Використання зброї – це виключна прерогатива українського уряду і силових структур»

Сьогодні, 21 липня, в Ужгороді посол США в Україні висловив офіційну позицію своєї країни стосовно подій із «Правим сектором» на Закарпатті. Після зустрічі з керівником області Геннадієм Москалем Джеффрі Пайєтт, зокрема, заявив:
-Я дуже ціную те, що розповів мені Геннадій Москаль про недавні події за участі так званого «Правого сектору». Те, як повестися з цими групами далі, – питання яке повністю в руках українського уряду і українських правоохоронних органів. Але я хочу зауважити, що ми, США, всіляко підтримуємо позицію, висловлену Президентом України Петром Порошенком, міністром МВС Арсеном Аваковим і керівником області Геннадієм Москалем про те, що застосування сили, використання зброї – це виключна прерогатива українського уряду  і силових структур українського уряду. Це  є загальноприйнята демократична норма…
В ході зустрічі обговорювалися також події на Сході України та інвестиційні можливості Закарпатської області. Як зазначив Геннадій Москаль, з 2005 року в регіоні не було реалізовано жодного серйозного інвестиційного проекту.
-Я попросив пана посла, щоб він допоміг з американськими інвестиціями, а я зі свого боку гарантую, що на корупційну складову інвестор не витратить навіть півцента, – заявив Геннадій Москаль.
Прес-служба Закарпатської ОДА

пайєт

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *