Дитяча велогонка «Тур де Уж» незабаром пройде в Ужгороді

тур-де-ужЗмагання з велоспорту-маунтенбайк серед дітей та молоді (аматорів) „Тур де Уж”   присвячені 15-річниці відновлення діяльності Закарпатської обласної організації ФСТ „Спартак” пройдуть 15 травня 2016 року у м.Ужгород, Боздоський парк. Початок змагань о 11.30 год. Початок реєстрації о 10.00 год.

Участь у змаганнях можуть брати діти та молодь віком від 3 років усі бажаючі, які зареєструвались через інтернет  або в мандатній комісії в день змагань. Діти можуть брати участь при письмовій згоді батьків, які береть на себе відповідальність за стан здоров’я дитини. Змагання носять розважально-спортивний характер та відповідно до правил велосипедного спорту з даного виду.

Змагання особисті. Вікові категорії серед дівчат та хлопчиків від 3 років до 14 років в залежності від тієї вікової групи та чисельності, що зареєструються. Змагання проводяться в двох категоріях: крос-кантрі та фігурна-їзда.

Особиста першість визначається згідно з діючими правилами змагань. Переможці змагань у кожній віковій категорії нагороджуються грамотами, медалями відповідних ступенів та призами.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *