Двоє закарпатців за незаконний видобуток гравію опиняться на лаві підсудних

судРахівським відділом Тячівської місцевої прокуратури затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох мешканців району у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Вказані особи обґрунтовано обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України, а саме – незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Досудовим розслідуванням встановлено, що закарпатці наприкінці жовтня минулого року, не маючи на видобування корисних копалин спеціальних дозволів, здійснили незаконний видобуток сировини піщано-гравійної (гравію) загальним об’ємом 3,6 м3, яка (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №827 від 12.12.1994 “Про затвердження переліків корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення”), відноситься до корисних копалин загальнодержавного значення.

Прокурором – процесуальним керівником у вказаному провадженні на підставі статей 468, 469 КПК України укладено з обвинуваченими угоди про визнання винуватості та узгоджено міру покарання у виді штрафу у розмірі 400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (близько 7000 гривень).
На даний час обвинувальний акт скеровано до Рахівського районного суду для розгляду по суті,  -пише відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *