Двоє закарпатців стали обличчями Майдану (ФОТО)

Із самого початку Революції Гідності двоє свободівців з Бергового стали фотообличчям столичного Майдану. До когорти учасників вуличної фотогалереї увійшли Ярослав Дебенко та Василь Вовкунович, голова Берегівської міської організації ВО «Свобода» та сотник Закарпатської сотні самооборони. Їхні фотографії серед декілька десятків інших виставлені на своєрідній майданівській алеї слави.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Як розповів сам свободівець Василь Вовкунович, сфотографуватися запропонували їм після сюрреалістичної ночі 11 грудня 2013 року, коли була спроба першого силового розгону Майдану. «Ця ніч, де змішалися відчуття страху, відчаю, надії та радості від перемоги, явно позначилися на фотогенічності наших облич. Друзі часто кепкували і вимагали представитися  щоразу, коли на фоні наших фото велися репортажі у вже мирний теперішній час. Разючу відмінність ми і  нині спостерігаємо». – Зазначив у розмові націоналіст.   

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Двоє закарпатців стали обличчями Майдану (ФОТО)

 • 28.03.2014 at 07:14
  Permalink

  На фото три венгра из Берегова. Вот такие вот украинцы!

  Reply
  • 28.03.2014 at 07:43
   Permalink

   Вовкунович і Дебенко українці, за інших не знаємо

   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *