Двоє 14-річних ужгородців отруїлись алкоголем

алкоголь-дітиВ Ужгородську міську лікарню «швидка» доставила двох 14-річних жителів міста з діагнозом: алкогольне отруєння, інформує прес-служба ГУ МВС у Закарпатській області. Лікарі надали юним пацієнтам медичну допомогу. За неналежне виховання синів їхніх  батьків притягують до адміністративної відповідальності.

По телефону «102» до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення з  дитячої лікарні міста про те, що до них каретою швидкої медичної допомоги було доставлено двох 14-річних жителів міста з діагнозом: алкогольне отруєння.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. Встановлено, що неповнолітні вживали алкогольні напої у парку на вул.Жупанатській в Ужгороді  разом з своїми друзями. Останні й пригостили їх алкоголем.

Відносно батьків неповнолітніх складено адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками  обов’язків щодо виховання дітей).

Дана подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Ужгородського міськвідділу міліції. По даному факту проводиться перевірка.

За матеріалами прес-служби ГУ МВС у Закарпатській області