Другий транш кухонного обладнання з Японії надійшов у дитсадки Ужгорода

вантажНове професійне кухонне обладнання дитячі садки Ужгорода отримують у рамках грантового проекту від уряду Японії. 26 квітня 2016 року приїхала перша партія обладнання – 15 м’ясорубок, стільки ж електроплит, 11 жарових шаф, 11 електросковорідок на загальну суму 594,2 тисячі гривень.

Сьогодні, привезли ще 32 одиниці техніки – 17 котлів (на 60-100 літрів) та 9 морозильних шаф і 7 холодильних шаф. Загалом на 670,6 тис. грн.

Нагадаємо, проект «Покращення санітарних умов у дитсадках міста Ужгород» виконується Карпатським агентством прав людини «Вестед» за партнерської участі управління освіти Ужгородської міської ради і реалізується в рамках Програми безвідплатної допомоги “КУСАНОНЕ”, яка спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. Загалом кухні 26 дитячих дошкільних закладів Ужгорода отримають сучасне професійне обладнання українського виробництва на суму 1,4 млн. грн.- Йдеться на офіційній сторінці  ужгородської міської ради

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *