До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло більше 125,7 млн. гривень плати за землю

земля-грошіВласники та орендарі земельних ділянок Закарпатської області у 2015 році поповнили місцеві бюджети на 125 млн 776 млн грн. При цьому, майже 100 млн грн сплачено юридичними особами і більше 26 млн грн – фізичними. Фактична сума надходжень плати за землю протягом 2015 року перевищує надходження 2014-го на 37 млн 308 тис. грн.

Фахівці органів ДФС зазначають, що земельний податок та орендна плата за користування землею є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць краю, а позитивна динаміка у зборі плати за землю з одного боку є свідченням сумлінного ставлення платників області до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого – результатом спільних зусиль з місцевою владою регіону в напрямі легалізації земельних відносин.

Нагадаємо, що плата за землю є обов’язковим платежем у складі податку на майно і включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший сплачують власники землі та землекористувачі, другу – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *