Для чого Балога скопіював законопроект закарпатських активістів про тимчасове ввезення «іноземних» автомобілів?

блокадаПісля того, як на Закарпатті громадські активісти разом із представниками Закарпатської митниці ДФС розробили законопроект про тимчасове ввезення автомобілів на іноземній реєстрації, ідентичну ініціативу як власний законопроект у ВР зареєстрував Віктор Балога.

Зважаючи на неприязні стосунки Між  Балогою та головою Закарпатської ОДА, Віктор Іванович, очевидно, вирішив таким чином насолити Москалю.

У всій цій історії виникає лише єдине запитання: чому Віктор Балога, будучи разом зі своєю родиною та згодом зі своєю партією «Єдиний Центр» при владі майже з 1998 року, не звертав увагу на цю проблему?

До слова, вперше про питання «пересічки» Балога заговорив ще 9 березня під час блокування кордону біля Ужгорода. Тоді його риторика з цього питання була інша і про тимчасове ввезення у його публікації у мережі «Фейсбук» на цю тему не йшлося. Балога писав про зменшення мита та приведення законодавства до європейського.

Можна лише здогадуватися, що у анонсованому напрямку Віктор Іванович попрацювати просто не встиг, і , аби не пасти задніх, вирішив просто перебрати собі раніше озвучений активістами та Закарпатською митницею проект закону. Останній, до речі, був озвучений і оприлюднений на багатьох інтернет-виданнях, телебаченні та інших ЗМІ.

Що ж зробив Балога? Зареєстрував ідентичні зміни до ст. 380 Митного Кодексу України, як і робоча група активістів та митників, і написав до них поверхову пояснювальну записку.

Аби прояснити ситуацію 17 березня активісти виступили на сесії Закарпатської облради і закликали депутатів просити своїм рішенням підтримати саме їхню законодавчу ініціативу.

По великому ж рахунку, якщо проект Балоги буде проголосовано, автомобілісти з іноземними номерами із Закарпаття й інших областей лише виграють. Інша справа, як натхненно закарпатський нардеп просуватиме цю «свою» ініціативу…

groza-news.com.ua

балога

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Для чого Балога скопіював законопроект закарпатських активістів про тимчасове ввезення «іноземних» автомобілів?

 • 19.03.2016 at 19:44
  Permalink

  для чого, бо вун аферист, усе уд когось шось крадуть ідеї, пропозиції, думки, видають чужі ідеї за свої. Торгаш є торгаш, вун і у африці торгаш.

  Reply
 • 19.03.2016 at 19:44
  Permalink

  хай малий балога не розсирає гроші наліво направо! най няньо йому не робить ведмежу послугу.Бо лем за то, што він син великого махінатора і корупціонера Балоги віктора, еарод йому не довіряє, а то што за нього проголосували, та то його батька брудні відработані виборчі схеми підкупу виборців. Тому мало хто за нього проголосував.Нормальні мукачівці і не хотіли чути про сина, якому батько передає трон.
  Тому ніякий він не обраний мер мукачева, він такий же засранець і нахаба як його батько!
  А вообше треба збирати ипідписи про відставку мера і перевибори мера у Мукачеві!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *