Діти 1 – 4 класів безкоштовно харчуються по всьому Закарпаттю, заява мера Мукачева не відповідає дійсності

     Балога-Андрій  – Міський голова Мукачева не знає, що відбувається в області, не розбирається в державному управлінні й проголошує некомпетентні заяви, які виставляють його повним профаном, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль.

– Сьогодні на своїй прес-конференції Андрій Балога повідомив, начебто Мукачево є  єдиним містом на Закарпатті, де безкоштовно харчуються всі школярі 1 – 4-х класів. Це повна брехня – безкоштовно харчуються молодшокласники по всій області. Для цього місцевими адміністраціями та радами за наполяганням ОДА прийняті спеціальні програми харчування учнів загальноосвітніх закладів. Усього по області для організації харчування дітей 1 – 4 класів (а також учнів пільгової категорії) на цей рік закладено 72 мільйони 886 тисяч 600 гривень.
Щоб переконатися в цьому, міському голові треба хоч зрідка виїжджати за дорожній показник «Мукачево».
Щодо харчування дітей, то Мукачево є єдиним містом на Закарпатті в іншому сенсі – тільки тут із усіх міст обласного підпорядкування не годують круглих сиріт (усього 72 дітей), які навчаються в профтехучилищах. Крім того, дві тисячі учнів мукачівських профтехучилищ із початку року не отримують стипендію, а близько 500 працівників – зарплату. В інших обласних містах Закарпаття цієї проблеми немає – і в Ужгороді, і в Хусті, і в Берегові діти отримують і харчування, і стипендію, а працівники – зарплату, і тільки в Мукачеві вони змушені виходити на акції протесту, перекривати міждержавну трасу й пікетувати мерію. Своєю некомпетентністю і впертістю мер Мукачева «прославив» Закарпаття на всю Україну, заблокував харчування круглих сиріт, а тепер ще й проголошує всяку нісенітницю, яка й близько не відповідає дійсності, -зазначив Геннадій Москаль.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Діти 1 – 4 класів безкоштовно харчуються по всьому Закарпаттю, заява мера Мукачева не відповідає дійсності

 • 04.03.2016 at 14:38
  Permalink

  Зато америцький диплом має, за межі Мукачева їздить, возитися на лижпх у Швайцарію. Но се вам не карпати, се вам мукачево детка!

  Reply
 • 05.03.2016 at 08:28
  Permalink

  НУ ЄБ…НИК У ЦЬОГО ДІТВАКА , ХИТРОВИЄ…ИЙ, ПОХЛЄЩЕ ЧИМ У НЯНЬКА!!!

  Reply
 • 06.03.2016 at 14:43
  Permalink

  най іде сам добровільно у відставку, докіть на нього мусорний бак на голову не ізділи мукачівці за “благі” діла .А старий най собі готує і сушить сухарі, бо якщо піде команда ФАС! із верху, та тут треба подмогу з усьої України слідчих призивати, щоб розгребсти усі ті афери века, які наробив браття із Завидова, а малий мер Мукачева далі грабує місто по плану няня.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *