Дітвак Балоги приміряє “губернаторське” крісло Закарпаття

Балога АТобто закарпатці повинні усвідомити: голосуючи за Петра Порошенка вони тим самим віддають свій голос за Віктора Балогу.

І станеться це у випадку перемоги Петра Порошенка на президентських виборах. Про це із достовірних джерел стало відомо редакції сайту Karpat.com.ua Так, за інформацією нашого джерела, Віктор Балога уже домовився про співпрацю із кандидатом у президенти. Суть її полягає в тому, що команда Балоги на Закарпатті готова гарантувати Порошенку абсолютну більшість голосів у регіоні. А в обмін очікує на правильні кадрові призначення після інавгурації.

Головне місце серед цих кадрових призначень займає крісло губернатора. Його наразі приміряють під одного конкретного кандидата — сина Віктора Балоги, обласного депутата Андрія Балогу.

Тобто закарпатці повинні усвідомити: голосуючи за Петра Порошенка вони тим самим віддають свій голос за Віктора Балогу. А, отже, після таких довгоочікуваних виборів, після того, як право обрати собі нового президента виборювали ціною життя Небесної сотні, ціною тисяч покалічених українців, Закарпатська область отримає те, що мала всі попередні роки: бандитськй клан при владі і повна відсутність майбутніх перспектив.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Дітвак Балоги приміряє “губернаторське” крісло Закарпаття

  • 04.04.2014 at 23:35
    Permalink

    щеня ! сись лиш красти буде, так як няньо!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *