Держфінінспекція виявила розкрадання коштів на будівництві хоспісу у Виноградові

хоспісДержавна фінансова інспекція завершила перевірку будівництва хоспісу у Виноградові, довкола якого минулого року спалахнув міжнародний скандал.

Перевірка виявила факти прямих крадіжок при будівництві хоспісу на 1 мільйон 32 тисячі 677 гривень, а також завдання шкоди внаслідок зловживань на 720 тисяч 961,34 гривень. Про це йдеться на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

«За даним фактом відкрите кримінальне провадження, зробимо все, щоб винні були покарані згідно із законодавством», – зазначив Геннадій Москаль.

Нагадаємо, що в 2012 Єврокомісія своєю спеціальною програмою виділила грантові кошти (усього 739 тисяч 441 євро) для створення першого на Закарпатті хоспісу, який після кількох перенесених термінів мав бути зданий в експлуатацію до 25 грудня 2015 року. На облаштування хоспісу на місці колишньої військової частини у Виноградові виділялися кошти і з районного бюджету, однак будівлю так і не завершили в строк. Більше того, комісія райради виявила, що в процесі будівництва мали місце фінансові махінації. Зараз факти зловживань і крадіжок встановила перевірка Держфініспекції.

Loading...