Депутати Берегівської міськради підтримали відновлення військової частини

На сьогоднішній сесії Берегівської міськради депутатський корпус дав згоду на передачу об’єктів нерухомого майна із земельними ділянками з комунальної у державну власність в особі Кабінету Міністрів України (з подальшою передачею Міністерству оборони України), які розташовані по вулиці Хмельницького Богдана, 99 у м. Берегове, згідно додатку, що додається з метою реконструкції та розміщення підрозділів оперативного командування «Захід» та Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату без зміни цільового призначення та іншого використання.

У разі, якщо не буде потреби розміщати підрозділи оперативного командування «Захід» та Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату в переданих міською радою об’єктах нерухомого майна просимо повернути в комунальну власність міста Берегове.

Зобов’язати Управління комунального майна та земельних відносин Берегівської міської ради здійснити заходи з підготовки документів (підготовка проектів рішень міської ради, оформлення об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок) для передачі об’єктів нерухомого майна (згідно додатку) з комунальної до державної власності з метою розміщення військових підрозділів Міністерства оборони України.

“Війна “закінчена-всім спасибі….тобто військовій частині в Берегові бути. Депутати одноголосно проголосували за відновлення розквартирування військових в місті та про початок підготовки до створення Берегівської ОТГ,яка буде нараховувати понад п’ятдесят тисяч чоловік. Так,що всім хутко до праці-кожному до своєї, – прокоментував подію ветеран АТО Василь Вовкунович.

Фото Тараса Хлібовича