Депутат Ужгородської райради спростував інформацію голови сільради про несплату ним рахунків за воду (ДОКУМЕНТ)

цеберДнями видання “Трибуна” розмістило матеріал про надзвичайну ситуацію навколо Минайського водозабору.

В ньому голова голова Коритнянської сільської ради Ігор Бадида стверджував, що депутат Ужгородської районної ради Роланд Цебер має борг за спожиту воду. З цього приводу народний обранець звернувся до редакції видання зі спростуванням.

Зокрема, Роланд Цебер заявив, що очевидна неправдива інформація щодо нього, викладена у інтерпретації голови Коритнянської сільської ради Ігора Бадиди, спрямована на дискредитацію його, як до політичного діяча – депутата Ужгородської районної ради.

Але дійсним фактом являється те, що на території Часлівецької сільської ради Роланд Цебер немає жодного зареєстрованого нерухомого майна, як наслідок немає і неможе мати жодних боргів.

  “Голову Коритнянської сільської ради Бадиду Ігоря Васильовича збентежив той факт, що я з метою захисту прав та інтересів своїх виборців, разом із іншими жителями с.Часлівці звернулися з обґрунтованою заявою в Ужгородський РВ ГУНП з проханням дати правову оцінку діям посадових осіб Коритнянської сільської ради, які без попередження та без посиланнь на законні підстави, відключили воду моїм виборцям, де знаходиться школа інтернат для дітей сиріт(більше 100 дітей), дитячий садок(більше 50дітей), більше 200 домогосподарств, що могло спричинити непередбачувані наслідки санітарно-епідеміологічного та екологічного характеру.

  Виникає логічне запитання: хто наділяв голову Коритнянської сільської ради Бадиду Ігоря Васильовича до таких дій, які могли становити реальну загрозу життю та здоров’ю мешканців с.Часлівці? Звідки стільки зневаги,та хто являється гарантом безвідповідальності за скоєне перед жителями с.Часлівці та тими сирротами які мешкають в школі – інтернат?Чи буде надана об’єктивна правова оцінка діям голови Коритнянської сілької ради чи інших посадових осіб, які причетні до цього інциденту за заподіяну шкоду жителям с.Часлівці?Адже людина,її життя та здоров’я, честь та гідність являються найвищою соціальною цінністю,затверджених в положенні ст.3 Конституції України”, – зазначає у своєму листі Роланд Цебер

Як доказ відсутності особистого боргу, депутат надав офіційну довідку про те, що на території Часлівецької сілької ради не має, як дворогосподартсва так і іншого будь якого майна.

 photo1 photo2

 

У батька Роланда Івана Івановича Цебера, який мешкає у Часлівцях, боргу за споживання води немає.

Scan_20160420_133900

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *