День молоді Закарпатська ОДА відзначить разом із молодіжними організаціями (план заходів)

Управління молоді та спорту ОДА інформує про проведення офіційних заходів з нагоди відзначення Дня Конституції та Дня молоді в Закарпатті.
26 червня
Виставка-конкурс фоторобіт на тему «Молоде обличчя Закарпаття», хол Закарпатської ОДА
Оргдіяльнісна гра в рамках традиційного молодіжного фестивалю «Студреспубліка Закарпаття» на тему: «Програма модернізації регіону очима молоді», УжНУ
28 червня
Круглий стіл «Молодь і влада: точки взаємодії», м.Ужгород
Ярмарка молодіжних організацій, м.Ужгород, наб.Незалежності
Велоквест
29 червня
Сходження лідерів молодіжних та студентських організацій на г.Говерла (Рахівський р-н)
Начальник управління молоді та спорту закликав молодіжні організації зважати на події на сході України та відмовитися від гучних святкувань.
«Традиційно проведемо зустріч молоді та влади з обговорення найбільш болючих проблем та кілька спортивних заходів. За ініціативи громадських організацій відбудеться ярмарка, під час якої всі бажаючі організації показуватимуть свою діяльність через інформаційні стенди, майстер-класи та інші форми діяльності. Попросив звернути увагу на те, що масові гуляння під час подій в Україні не дуже вітаються. Хай все буде скромно, але цікаво», – зазначив Денис Ман.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *