Данацко розповів про напад “скажених” депутаток з Берегова

Про це громадський діяч інформує в мережі Фейсбук (стилістика і орфографія збережені):Вчорашні події в місті Ужгороді ще раз показали, що головна боротьба ще попереду, що ця влада тримається за свої крісла всіма силами і законим шляхом простий народ їх не має можливості звідти змістити.
чирибан3*Бішені Берегівські бабки* від партії *ЄЦ*, як бики на червоне, залетіли в намет де я спокійно готувався до сесії обласної ради, писав плакати з текстом *зРаді саморозпуск* допустив помилку, на що мене Чірібан поправила, а потім вихватила всі бумаги зі столу і побігла,а в той час дві Бізілі почали рвати плакати з написами їх *БОГА*, але для чого потрібно було потім топтати, може вони його так ненавидять, що плюють, рвуть, топчуть, що мріє зробити кожний закарпатець із цією родиною. Я думав, що будучи пяними на Майдані в Києві і розповідаючи про близькі стосунки з Балогами, вони не переросли до такої ненависті до цієї родини, а може це був крик душі, після всіх скандалів, які ми активісти підняли, може так вони вилили свою ненависть на партію *ЄЦ*, яка заставляє їх робити протизаконні та протиправні дії. Кинувши 50 гривень, які я сказав, щоб вони засунули собі звідки взяли, вони побігли на сесію, до своїх лідерів і замовників. Поспілкуватися з ними мені не вдалося навіть із допомогою міліції, яка прибула зразу на місце події, а вони нагло вчинили протиправні дії ще і проти працівників міліції, показавши, що вони вище законів України, вони стоять в одній партії з богами, царями і іншою нечистю, яку народ періодично вичищає на своєму шляху. Не спішіть дійде і до Вас черга, тільки одного Вашого ідола Януковича вигнали, візьмемось і за Вас, я Вам це вже на самій сесії ДРУГИЙ РАЗ пообіцяв.
данацкоОсь так ми і живемо в нашому спокійному городі над Ужем, насолоджуємося літом і плодами перевороту, але пора іти в ліс і тренуватись до слідуючих баталій, так як ГОЛОВНА БОРОТЬБА ЩЕ ПОПЕРЕДУ!
Слава Україні!

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 5 =