Данацко привітав мукачівців, які не прогнулися під угрупування Балог

данацкоПро це громадський діяч Іван Данацко заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук (орфографія і стилістика автора):

-ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
Знову НАРОД України зробив свій ВИБІР!
Ще раз хочу подякувати вім, хто проголосував на цих виборах, а особливо тим – 2254 (дві тисясі двісті пятьдесят чотирьом) людям, які проголосували за мене, що говорить про те, що ВИ пітримуєте мене в боротьбі з СИСТЕМОЮ та закликаєте здійснювати контроль над виконанням передвиборних обіцянок – ОБРАННИМИ!
ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ, та обіцяю чекати сто днів, на розпочаток втілення змін та виконання своїх передвиборчих программ і повністю будемо ВАМ сприяти в цьому!
До тих пір МИ повинні вивчити причини поразки та будемо готуватись до місцевих виборів, щоб на них перемогти, та вмісті з вами будувати щасливе майбутнє НАШОЇ ДЕРЖАВИ ТА НАРОДУ!
Слава Україні!

Loading...

2 Відповідей

  1. очищення від Балогів сказав:

    чем быстрее надо спасать Мукачевский университет, на который глаз давно положили Белого, то есть на здания, корпуса, земли,это большое хозяйство. Через “прозрачные и чесные выборы” они поставили во главе ректора бабу /по договорённости с министром образования Квитом/ и сейчас с командой “реформаторов” воплощают свои чёрные идеи. Не зря убрали старого ректора Мигалину, он им был неудобный, он чувствовал на нюх этих аферистов Балога, он не допустил бы такого бардака,как сейчас в МДУ. Для вида пугали Ващуком ф, мол все приберёт к рукам, а на самом деле при брали к рукам Белого, внедрили свои грязные технологии, ведь столько недвижимого и движимого имущества! Их образование не интересует, им подавай бизнес.
    Поэтому спасение МДУ это чем быстрее объединить с УжНу, чтобы хоть как-то реанимировать ситуацию. Иначе все пойдёт с молотка , а люди останутся безработными на бирже… А так хоть филиал или институт УжНу останется. Думайте господа!

  2. vasya сказав:

    “вивчити причини поразки” – це серйозно…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 6 =