Данацко пішов у нардепи по мукачівському окрузі Балоги

данацкоЦентральна виборча комсія постановою №1154 від 25.09.2014 зареєструвала в одномандатному виборчому окрузі № 69 громадського активіста Івана Данацка.

Данацко Іван Іванович, народився 21 серпня 1967 року в селі Анталовці Ужгородського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в селі Анталовці Ужгородського району Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування.

Закарпатський активіст Іван Данацко відомий тим, що 19-20 лютого безпосередньо брав участь у протистоянні в центрі Києва, коли злочинним режимом Януковича  було вбито десятки українських активістів.Оргізатор акцій “Закарпаття без Балог”, “Україна єдина”.


Loading...

Comments:

2 Responses

  1. Сектор А сказав:

    Часи змінилисяі Балогівська “хитрість” вже скорше схожа на якусь дурню.
    Хитрощі інших політиків (та й самого Порошенка) – також…

  2. Василь сказав:

    Вже час задуматися Балозі В.І., що він не безсмертний, є інші більш достойніші кандидати у народні депутати ВР, аніж він. Скільки можна брехати нагло і цинічно людям у вічі, обіцяти крае, а насправді робити те саме, що і всі останні роки. Балога не має морального права далі іти у нардепи. Достатньо. Він по -новому мислити і керувати уже не здатний. Його час позаду, вже ситі усі його хитрістю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − one =