Чи буде наведений лад у Богданській школі (ДОКУМЕНТ)

Тема Богданської школи та органів управління освітою в цьому регіоні набула всеукраїнського розголосу. За півтора року вони із-за бездіяльності домоглися вивести навчальний заклад із стану керованості. Безглузді рішення на догоду протизаконним діям та аморальним вчинкам вчителів цієї школи, з боку управління освіти, керівників районної державної адміністрації (Вербіцька І.Б. та Медвідь В.В.) та і чиновників вищого масштабу, зокрема щодо безглуздих заяв попереднього голови обласної державної адміністрації   Василя Губаля і начальника департаменту освіти Михайла Мотильчака (про це також писала «Трибуна»), до яких вдавалися вчителі цієї школи, породили цей стан. Замість приймати рішення відповідно до закону і наводити в школі лад державні службовці вступили в коаліцію з вчителями-заколотниками, вдавалися до грубих порушень закону, що привело і до перевитрат бюджетних коштів у зв’язку з оплатою вимушеного прогулу незаконно звільненому директору школи. Про всі перебіги подій у Богданській ЗОШ відображено у вже близько два десятка публікацій, тому повторюватися, мабуть непотрібно.

Але найбільш цікаве те, що набиті гулі нічого не вчать. Рішення суду від 16.06.2015 року (копія додається) про негайне поновлення на посаді було затягнуте начальником управління аж на 10 діб, поки не поступила скарга в прокуратуру району. А далі знову стара пісня, управління не приймає жодних заходів до реального забезпечення надання повноважень відновленому директору (здійснення процедури передачі документації, печатки, кабінету), чи інакше забезпечити виконання умов трудового договору, а саме головне – визначити працівникові робоче місце, забезпечити його необхідними для роботи засобами відповідно до вимог КЗПпУ. Всього цього немає. З 26 червня по сьогоднішній день – 30 серпня школа паралізована, не проведено розподілу навантаження, не зроблено розкладу уроків, адже не може приступити до повноважень адміністрація школи, під великою загрозою є зрив початку навчального року. І що для цього зробила начальник управління Севч О.І., щоб забезпечити законність в навчальному закладі? А нічогісінько. Вона далі перебуває у змові із заколотниками. Так лідер бунту вчителів, Романюк М.І. передала вчителям слова начальника управління, що мусимо допустити Абеле С.І. до повноважень хоч на один тиждень бо на неї дуже тисне новий голова адміністрації.

З боку районного управління освіти приймалося маса незаконних рішень, зокрема щодо оголошення доган, звільнень з посади, відсторонень від виконання обов’язків, проведення службових розслідувань. Але здається настав час на проведення службового розслідування і для управління освіти і його керівництва, яке окрім вищезазначених порушень доведених у судовому порядку проявляло бездіяльність, халатність щодо вирішення проблеми по суті, ігнорувало її, не вживало необхідних адміністративних рішень, зокрема щодо організаторів бунту вчителів у школі, які приводили до зриву навчально-виховного процесу, паралічу освітнього закладу, зниження якості освіти, руйнування етики і законності.

Невже Управління не бачило порушень посадових інструкцій вчителями школи, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про порядок вирішення колективних трудових спорів» та низки статей Кримінального кодексу України, а найперше ст. 356 (самоуправство),   357, 364 та низки інших статей. Отже інструментів для відновлення законності є достатньо, було б тільки бажання у своїй діяльності керуватися законом.

Василь Шкробанець

абелеunnamed unnamed23 4 5 6 7 8 9

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Чи буде наведений лад у Богданській школі (ДОКУМЕНТ)

 • 09.10.2015 at 14:19
  Permalink

  ВАТНІ РЕФОРМАТОРИ НІЧОГО НЕ ЗРОБИЛИ В ПЛАНІ СИСТЕМНИХ РЕФОРМ, А ЦИМ І КОРИСТУЮТЬСЯ РАЙОННІ ТА МІСЦЕВІ КОРУПЦІОНЕРИ ТАКІ ЯК СЕВЧИХА ТА ІНШІ .
  ТАКІ ЯЧИТЕЛІ ЯК У БОГДАНСЬКІЙ МАЙЖЕ ОСТАННІЙ В УКРАЇНІ ЗА РЕЙТИНГОМ ЗНО ШКОЛІ ЇЙ І ПОТРІБНІ, ВОНА Ж ЗА ПОСАДУ ВЧИТЕЛЯ В РАЙОНІ БЕРЕ ЗІ СЛІВ ПРАЦЕВЛАШТОВУЮЧИХСЯ ВЧИТЕЛІВ 5 ТИС. ДОЛ.
  РОЗСТРОЮЕТЬСЯ ОСТАННІМ ЧАСОМ ТА ДІТОЧКАМ З ЧУЖИХ ГРОШЕЙ СТВОРЮВАТИ СІМЕЙНЕ ГНІЗДО ДОПОМАГАЄ!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *