Чопський міський голова розпочав голодування

З моменту свого затримання, розпочав голодування міський голова м. Чоп Валерій Самардак, якого затримано нібито за вимагання хабара від підприємця. Про це в мережі Фейсбук пише журналіст Лариса Ступак.

Він повідомляє про системне цілеспрямоване переслідування начальником УЗЕ Закарпатської області Іванківим А. , яке розпочато ще в серпні місяці 2016 року.

Днями пан Самардак публічно звертався до керівника обласної поліції Стефанишина Р.І. щодо вимагання від нього грошових коштів, з метою припинення переслідування та припинення всіх перевірок відносно нього. Просив передати громаді наступне: ” Ніколи він не продавав свою совість. Ніколи не вимагав ні у кого коштів….”

Домашня робітниця, яка знаходилася в помешканні Валерія Самардака на момент обшуку, стверджує, що понятий привезений правоохоронцями з Ужгорода підкинув 200 доларів у домашню шафу у помешканні Валерія Самардака.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *