Чопський мер злякалася народного віче

варламоваПро це повідомляє громадський активіст Лариса Ступак”

“Замість того , щоб на гідному рівні організувати громадські слухання і з гідністю відзвітувати про свою роботу , Галина Цар дала завдання любим друзям нишпорити по під’їздах -збирати і знищувати з поштових скриньок жителів листівки – оголошення про народне віче , за організацію якого взялися самі громадяни міста .

Пізно увечері, 8 березня, обистий секретар -перукар мерші –ВАРЛАМОВА ЛЕНКА збирає по під’їздах і знищує листівки- анонси . Допомагає їй нишпорити по чужих поштових скриньках ВАРЛАМОВА Анжела . Це ж як потрібно боятися простого звіту перед своїми виборцями Галі Цар , щоб вночі в неділю всій челяді спокою не було. Цілий тиждень вони тероризували людей, що підписали відкритий лист до мера , змушували відкликати свої підписи , одночасно збирали підписи проти нестерпної Ступак та на підтримку себе, коханої , тепер знищують оголошення про збори Чопського народу.

9 БЕРЕЗНЯ в 15-00 на площі Європейській”.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Чопський мер злякалася народного віче

 • 10.03.2014 at 12:21
  Permalink

  Всупереч постанві КабМіну (на початку світової екномічної кризи) штат чопської міськради за роки правління шляхетної та святої Галини Василівни зріс процентів на 50%. При чому не за рахунок фахівців, а за рахунок дуполизів, як ця Варламова Лєнка-перукарка або Бізіля – ізгой берегівської громади. Саме про роздутий штат чопської міськради нашій громаді дуже хотілось би дізнатись.

  Reply
 • 10.03.2014 at 22:56
  Permalink

  Эта секретарша курва обыкновенная. Каждый вечер на рогах и вешается на мужиков аж гай шумит.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *