Чопські циганчата влаштували “болотну” обструкцію міському голові (ФОТО, ВІДЕО)

Почую кожного…. Почуй нас, Галю!

З передвиборчої програми Чопського міського голови Галини Цар: “Усі мої дії будуть законними, прозорими, зрозумілими, рішучими, та послідовними. Тим, хто мене підтримає на виборах, я гарантую, що буду захищати і відстоювати права та інтереси кожного з них”.

роми

Чопські роми підтримали Цар Галину двічі. Дружньо довірили їй своє майбутнє з надією. Вона ж обіцяла зробити вуличне освітлення та бодай якусь тверду дорогу, що б почували себе, як люди. Пройшло 8 років. Ні дороги, ні світла, ні води. Написали нещодавно чопські роми листа до своєї влади листа: “Нам дуже темно жити. Доріг нема. Ви забули про свої обіцянки?”- спитали вони Галину Цар. На пусту відписку-відповідь чекали довгенько. Лише на 30-ий день пани з міської ради повідомили людям несподівану, сповнену оптимізму новину: “Треба ще чекати, люди! Будуть зайві гроші, будете чемними, може і засяють вам ліхтарі на стовпах . А допоки грошей у 30-мильонному бюджеті міста немає , най вам засяє Різдвяна зіронька”.

Роми обурилися. А де ж ті гроші? Хто їх бачив? Та головне питання так і залишилось відкритим: “Скільки років ще чекати та місити багнюку. Скільки ніг треба зламати у темряві на розбитих дорогах, щоб знайшлись гроші на ремонт освітлення? Скільки гумових чобіт треба зносити? Навіщо нам такий міський голова, що не хоче прокладати дорогу на наших вулицях, не хоче робити свою роботу щодо благоустрою”.

Допоки дорослі думають, що з цим робити далі, їх діти спробували докричатися своїми дзвінкими голосами до тої тьоті Галі Цар, яка обіцяла почути кожного. І ось що з цього вийшло.

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

8 thoughts on “Чопські циганчата влаштували “болотну” обструкцію міському голові (ФОТО, ВІДЕО)

 • 07.01.2014 at 10:40
  Permalink

  ТАКОЇ ГАНЬБИ ЩЕ НЕ БУЛО ЖОДНОМУ МІСЬКОМУ ГЛОВІ.

  Reply
 • 07.01.2014 at 11:09
  Permalink

  У этих детей нет никаких условий для жизни: ни воды (ёпт, 21 век!), ни дорог, по которым можно пройти (грязь по уши), ни уличного освещения в их “квартале”. Это очень выгодно бездушным тварям, не забывающим перед каждыми выборами отметиться у цыган с визитом. Потому что этих отчаявшихся, потерявших всякую надежду на человеческую жизнь людей, легко купить на любое обещание.

  Reply
 • 09.01.2014 at 11:58
  Permalink

  Ганьба для Чопа – це колишній працівник мерії Л.Ступак ! Це її нечистих рук діло! Цигани так живуть у всьому Закарпатті, бо не хочуть і не намагаються жити інакше.

  Reply
 • 09.01.2014 at 20:59
  Permalink

  Як раз вони і намагаються жити інакше.

  Светлана -911 вам щось у кожній новини лише Ступак видно. Що там у вас з орієнтацію? Так само, як і з ніками? Стаття про ромськіх дітей, які хочуть вулицю. То хіба не ганьба для влади така вулиця? Та ще й така коротенька вуличка. Ганьба.

  Reply
 • 11.01.2014 at 12:54
  Permalink

  Д… ступачка. Она свою л…ю м..ду 6 лет грела в горисполкоме. Тогда имело влияние что то делать для ромов. И? Теперь она мстит меру и использует цыган. Больше она не хочет. Жалко, что цыганы это не понимают. Они ведутся.

  Reply
 • 11.01.2014 at 13:02
  Permalink

  Коментар видалено адміном. Бруд і особисті образи.

  Reply
 • 12.01.2014 at 18:38
  Permalink

  Та ви тут хоч ся всерете царьові тролі , але відео- це є факт. Пьяні та дурні, як лупина були на роботі. Ступачки з вами не було, ай? Вулиця у багні, ай? Ступачка була керівником комунального управління? Ні. Все. Паліть бамбук, тролятини.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *