Чопські циганчата влаштували “болотну” обструкцію міському голові (ФОТО, ВІДЕО)

Почую кожного…. Почуй нас, Галю!

З передвиборчої програми Чопського міського голови Галини Цар: “Усі мої дії будуть законними, прозорими, зрозумілими, рішучими, та послідовними. Тим, хто мене підтримає на виборах, я гарантую, що буду захищати і відстоювати права та інтереси кожного з них”.

роми

Чопські роми підтримали Цар Галину двічі. Дружньо довірили їй своє майбутнє з надією. Вона ж обіцяла зробити вуличне освітлення та бодай якусь тверду дорогу, що б почували себе, як люди. Пройшло 8 років. Ні дороги, ні світла, ні води. Написали нещодавно чопські роми листа до своєї влади листа: “Нам дуже темно жити. Доріг нема. Ви забули про свої обіцянки?”- спитали вони Галину Цар. На пусту відписку-відповідь чекали довгенько. Лише на 30-ий день пани з міської ради повідомили людям несподівану, сповнену оптимізму новину: “Треба ще чекати, люди! Будуть зайві гроші, будете чемними, може і засяють вам ліхтарі на стовпах . А допоки грошей у 30-мильонному бюджеті міста немає , най вам засяє Різдвяна зіронька”.

Роми обурилися. А де ж ті гроші? Хто їх бачив? Та головне питання так і залишилось відкритим: “Скільки років ще чекати та місити багнюку. Скільки ніг треба зламати у темряві на розбитих дорогах, щоб знайшлись гроші на ремонт освітлення? Скільки гумових чобіт треба зносити? Навіщо нам такий міський голова, що не хоче прокладати дорогу на наших вулицях, не хоче робити свою роботу щодо благоустрою”.

Допоки дорослі думають, що з цим робити далі, їх діти спробували докричатися своїми дзвінкими голосами до тої тьоті Галі Цар, яка обіцяла почути кожного. І ось що з цього вийшло.

 

 

Loading...