Чопські чиновники по-сімейному дерибанять бюджетні кошти

Чималі зусилля міських активістів щодо отримання публічних інформацій від міських керманичів чопської влади виносять на поверхню дуже цікаву інформацію, за окремими її епізодами дуже часто відкриваються кримінальні справи.

Влітку минулого року за наполяганням міських активістів чопську владу перевіряли інспектори Фінансового управління в Закарпатській області.
За виявлені ревізорами фінансові та інші махінації когорта міських чиновників відбулася покаранням у вигляді дисциплінарного впливу. Переглядаючи матеріали перевірки можна побачити цікаві, майже детективні історії.
В кінці 2013 року в нашому місті за кошти міського бюджету, наші з вами гроші, відбувся тендер з інвентаризації земель міста. Інвентаризація міських земель дуже корисна справа, яка в подальшій діяльності влади, якщо ця інвентаризація виконана в повному обсязі, надає повну інформацію про всі міські земельні ділянки та земельні межі нашого міста. На проведенні інвентаризації земель не один рік наполягали і депутати міської ради та й активні містяни.
Отже, міська влада ніби зробила добру справу, якби не одне, але.
Переглядаючи ці ж матеріали перевірок можна побачити, що тендер на суму 323,5 тисяч гривень з проведення інвентаризації земель міста (послуги з проведення інвентаризації земель міста – 620 га) виграло Приватне підприємство Технології інформаційних систем аналізу, яке було зареєстровано реєстратором виконавчого комітету Чопської міської ради в березні 2007 році за адресою: м. Чоп, вулиця Вакарова 34.
У невеликому нашому дев’ятитисячному містечку майже всі прекрасно знають, що винаведеною адресою зареєстровано приватний будинок заступника міського голови Хижняка Володимира Григоровича. Збіг обставин чи заплутаність фактів.
Переглядаючи Єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб-підприємців можна побачити, що статутний капітал ПП “Тіса” складає всього-на-всього 3 тисячі гривень. Більш цікавим виглядає інший факт що одним із його співвласників є Хижняк Людмила Акимівна, дружина заступника Чопського міського голови. Отже, реєстрація приватного підприємства за вищевказаною адресою, зовсім не збіг обставин.
Чи може підприємство із таким статутним капіталом зробити нормальну інвентаризацію землі питання залишається відкритим, але триста двадцять три тисячі гривень із міського бюджету спокійно без «шуму і пыли» перекочували в кишені окремих “ділків”, серед яких і заступник міського голови.
Чи є тут наявні корупційні факти, залишимо це питання на розгляд відповідних компетентних органів, які розглядають дане питання за зверненням міських активістів, але відразу можна говорити про поверхневість проведеної перевірки обласними ревізорами, адже вони чомусь цей факт тихесенько пропустили.
На інформаційний запит наше видання отримало відповідь від Ужгородської ОДПІ про те, що заборгованість по сплаті земельного податку та орендної плати за використання земельних ділянок у нашому місті станом на 1 січня 2015 року складає понад сімсот п’ятдесят тисяч гривень. Ось де поле діяльності міських чиновників, ось де кошти, які так необхідні на вирішення глобальних міських проблем.
Як бачимо сімейний бізнес чопських чиновників у нашому місті за наші кошти успішно процвітає.
Чи можна довіряти такій міській владі?
Лише повна зміна міської влади на чергових міських виборах відправить на смітник історії сьогоднішню чопську владу, яка так брутально потурає законними правами жителів міста.

Мій Чоп

борг

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *