Чопське озеро задихається від сміття (ВІДЕО)

Прямо у міській смузі в Чопі біля вулиці Новозагородня і в районі колишнього цегляного заводу розкинулося красиве озеро. Коли б не сміття, що усіяло його береги, цей мальовничий куточок міг би стати приємним місцем для відпочинку городян. Тим паче, що уздовж нього проходить дорога.
У озері водяться пристойного розміру карасі і тому на берегах повно рибалк – приїжджають навіть з Ужгорода. Проте походження цього озера до кінця не зрозуміле. Враховуючи, що поруч прокладений водопровід і знаючи не з чуток про його аховий стан, я вирішив провести невелике розслідування.
Зйомка проводилася у кінці травня 2015 р., проте вже під час зйомок в серпні поверхневе перетікання води з території колишньої нафтобази зафіксовано не було і, відповідно, рівень озера впав більш ніж на півметра. Якщо озеро все ж таки утворене водопровідними витоками, у тому числі підземними, то чи знають про це водяники ВОДЧ- 5? Мабуть своїми новими тарифами на воду 8,3 грн/куб водяники мають намір компенсувати свої втрати води, переклавши свою халатність на гаманці жителів Чопу.
Щоб остаточно встановити істину про походження водойми, потрібний аналіз води в озері – воно нам потрібно? Краще б очистити його від сміття і встановити шлагбаум.
Далеко не кожне місто може похвалитися своєю водоймою в міській смузі.

Валерій Наталевич

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *