Чопська влада намагається зірвати вибори

Про це повідомляють Новини Чопа.

Сьогодні в Чопі на дільничних виборчих комісіях був переполох. До виборів залишилося всього 3 дні, а тут чопська міська влада влаштувала тихий саботаж виборам.
Вчора, секретар Чопської міської ради Фелдій Оксана Петрівна зателефонувала на виборчі дільниці міста з проханням отримати в неї дільничні виборчі печатки. Сьогодні з друкарні чопська ТВК привезла міські виборчі бюлетні й дільничні комісії готувалися до проставлення на них печаток. Процес тривалий, тому розпочали роботу з проштампування на чернетках.Проставивши декілька пробних штампів, досвідчені члени комісії побачили, що це не печатка з цьогорічних місцевих виборів, а печатка з виборів Президента України 2014 року.
Звідки у секретаря міської ради печатка з минулорічних виборів, адже її повинні були знищити? Чим займається міська влада? Чому нехтуюються закони України?
Зрозуміло, що чопська влада всіляким способами старається перешкодити чесним виборам, тому застосовує різні методи зриву виборів.
Шановні чопівчани, то ж подумаймо, чи потрібна нам ще така влада ?

фелдій

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *