Чопська міська рада стала першою на Закарпатті, до якої можна надіслати електронну петицію

Чоп-міськрадаПро відкритість нової Чопської міської ради уже писало декілька видань Закарпаття та України. Сьогодні на офіційному сайті Чопської міської ради, першої серед всіх міських та селищних рад Закарпаття, появився працюючий розділ «Електронні петиції», де кожен мешканець міста Чоп має можливість подати електронне звернення до міської влади через мережу Інтернет.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції» в електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти.
На офіційному веб-сайті Чопської міської обов’язково зазначатиметься дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію.
Електронна петиція, адресована Чопській міській раді, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 100 підписів мешканців міста Чоп протягом не більше 90 днів з дня оприлюднення петиції.
Під час розгляду електронної петиції буде здійснюватися аналіз того, чи дійсно громадянин, який підписався, є мешканцем міста Чоп та проживає на його території.
Запрошуємо усіх бажаючих мешканців нашого міста бути небайдужими, дотримуючись вимог чинного законодавства, скористатися цією електронною послугою, яку можна знайти на офіційному сайті Чопської міської ради за цим посиланням.


За матеріалами офіційного сайту Чопської міської ради

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *