Чому закарпатців обкрадають аморальні невігласи

стойка іванПро це в мережі Фейсбук пише виноградівець Іван Стойка.

У свій час я відпахав суддею з футболу років десь 15. Від сільських поєдинків до найпринциповіших зустрічей вищої ліги області.
А сказати хочу ось що: чи бачив хтось, щоб гравці або глядачі під час матчу методом “громадського тиску” змусили суддю виконувати свою роботу правильно і чесно? Мабуть, ні. Бо “беспредєльщіка” не запрошують, а нездару – поб’ють. Безумовно, завжди є нюанси. Але який рівень гравців, такий і рівень суддівства.
Це – футбол, просто гра. Але все життя наше – гра, і не якихось 90 хвилин.
Як же так виходить, що у цій великій грі на все життя нас судять, нами керують, нам брешуть і нас обкрадають аморальні невігласи, а то й просто виродки? Чому наша найвідповідальніша гра – без правил?
Так, вони – це ми. Бо саме ми дали їм карт-бланш. І замість того, щоб їх позбутися, беремо над ними опікунство громадськими радами та громадським контролем. Смішно, бо вони ж її – громадськість – і пригріють, і очолять.
Кожен з нас відповідальний за все, що робиться. Але не зміниться нічого, доки у виродків по всій Україні не горітиме під ногами земля!
Хоча б так, як у фуболі.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *