Чому ужгородці не стали на захист площі Народної?

Ужгородці продемонстрували свою інертність у боротьбі проти реконструкції площі Народної. Недивлячись на потужну медіапідтримку ціє акції ЗМІ контрольованими Віктором Балогою, на акцію протесту вийшло всього зо два десятки інтернет-активістів і тридцятьом міліціянтам не становило ніяких труднощів ізолювати їх.

народна4

Про що це свідчить?

1.Що для мешканців обласного центру” своя сорочка ближча до тіла” і вони готові захищати свої конкретні двори від забудовників але воювати за абстрактно відсторонену площу не готові. Тим більш, що проект передбачав не її ліквідацію, а реконструкцію, облагородження.

2. Конфлікт навколо неї був штучно “роздутим” з метою піару комади ЄЦу та майбутнього кандидата в мери Володимира Чубірки.

3. Інтернет-скавучання і гнівні заклики до протестних дій за своє спиною не мають ніякої реальної сили.

4. Жоден з депутатів-опозиціонерів не з’явився на протистояння хоча всі знали про заплановану акцію. Вони просто кинули наївних активістів, що робили їм політичний піар.

Тепер думайте самі, чи варто довіряти пройдисвітам з депутатськими мандатами.

http://

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

4 thoughts on “Чому ужгородці не стали на захист площі Народної?

 • 05.10.2013 at 21:54
  Permalink

  проект реконструкции дуже сподобався. швидше б уже розпочали будивництво.

  Reply
 • 05.10.2013 at 23:34
  Permalink

  та ваша драна жовта преса ні совісті ні адекватності не відає! яка до чорта інертність, коли міліціянти доблесні побили і ув’язнили семеро ужгородців!?
  і на майбутнє пораджу спочатку подію відвідати, а тоді писати, бо якщо б ви були там, то знали б, що від опозиції було два міські депутати ( Щадей та Буланов) та помічник нардепа, а також голова та заступник міської Свободи (Лелекач та Білей)! І знайте, люба куплена преса та високоповажні наші верхівки, що не дадуть вам так просто перед відходом накрасти, доведеться вам на одну пенсію доживати!

  Reply
  • 06.10.2013 at 07:26
   Permalink

   Наше видання надало для перегляду відео відзняте “опозиційним” мукачівським виданням, де чітко зафіксовані всі перипетії протистояння. Жоден із депутатів не заступився за Волосянського. Може вони десь вешталися по підворітням у цей час, не знаємо.
   “Свобода”, маємо на увазі не закарпатську, не раз демонструвала, як у таких випадках діяти – тільки жорсткий фізичний опір правоохоронцям дає результат.

   Reply
 • 08.10.2013 at 12:22
  Permalink

  не стали ужгородці на захист Народної, бо адекватні люди. Треба правильно питання ставити: її не знесуть, не зрівняють із зкмлею, а приведуть у божеський вигляд. Це полярно різні речі.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *