Чому родина колишнього “губернатора” Губаля знову рветься до влади (ФОТО)

Таке риторичне запитання в мережі Фейсбук задав правозахисник Роман Келемен.

Чому родина Губаля рветься до влади ? Чому їм потрібна освіта ? Чому вони хочуть контролювати бюджет району ? Хто пам’ятає Губаля в 2010 році і яка була в нього декларація ? І яка в нього зараз декларація ! це нові площі , земельні ділянки , цехи і будинки , мерседеси ,які розвозять хліб , вівчарник .

А зараз ми Вам представимо нове -це новий на п’ять поверхів млин . Ось що можна витянути з бідного бюджету Хустського району , який на 98% процентів дотаційний, де 80 тис. населення 8тис. працюючих .Хто очолював Хустську району раду та Закарпатську ОДА , хто протягував тендери для постачання хлібобулочних виробів для бюджету : освіти , медицини, дитячих садочків ? Губаль ! Ви хочете щоб він знову сидів на бюджеті району ? щоб робив розподіл бюджетних коштів під себе ? Тоді знову голосуйте за Губаля і його майно буде рости в геометричній прогресії ,а район знову буде на 98% дотаційний. Також звертаю увагу , що тут на будівництві працювали і ті люди , які мали працювати нібито на фортифікаційних спорудах. Була комісія по легалізації робочих місць , які об’їжджали села з метою оформлення працівників офіційно і завітала до Губаля на це будівництво . То їх звідти вигнали . Ніхто з цих працівників не був оформлений офіційно . Робітникам платили готівкою і жодних надходжень в бюджет села та району від цього не надходило. З

і звільненням його – Губаля з Губальнатора будівництво зупинилось . Звідки в родини Губаля такі статки, коли в нього зарплата , а жінка викладач в школі – зараз вже директор школи ? Щось ми там не бачили лічильника на світло !

млин губаля3 млин губаля2 млин губаля

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *