Член Ужгородської ДВК від “Відродження” попала під кримінал (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє активіст Олександр Крічфалушій.

Голова житлового кооператуву “Пролісок” (вул.Бестужева,8) Ганна Дякова виявилася особою з кримінальним ухилом.
8.10.2015 року я встановив вивіски з назвою вулиці і номером будинку на під’їздах кількох багатоповерхівок.11.10.2015 року мені зателефонувала Дякова Ганна і з претензіями влаштувала істерику чому я повісив вивіски без її відома.

дякова Я їй відповів, що всім людям подобається, а їй ні, на що вона мені сказала, що вона підтримує партію “Відродження”(тітушки Андріїва і діючого депутата-корупціонера, Ольгу Травіну, яка балотується в депутати по тому округу, що і я. Вона не хоче, щоб я щось робив для жильців “Нового Району” тому, що їй після виборів все зробить Травіна О.В.! На цьому ми телефонну розмову і завершили. Сьогодні зранку ведучи дитину до школи я побачив, що всі вивіски з будинків позривані, після чого звернувся до Ужгородсько МВ УМВС.
До речі, Дякова є членом дільничої комісії по 30 виборчому округу від партії “Відродження”, яка є клоном злочинної Партії Реіонів. Не виключено, що ця особа буде відповідальна за підкуп виборців на цій території.

таблички таблички2дякова3 дякова2 дякова

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Член Ужгородської ДВК від “Відродження” попала під кримінал (ФОТО)

  • 14.10.2015 at 16:36
    Permalink

    Травіна,то не жона Володі Травіна,жулика що має базар на краснодонців?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *