Член ТСК по мукачівським подіям зацікавився протиправною діяльністю підприємства “Барва”

барва2Про це в мережі Фейсбук повідомляє нардеп Ігор Мосійчук.

На засіданні ТСК по Мукачівським подіям поставив запитання до Голови слідчого управління МВС чи проводиться перевірка протиправної діяльності осіб пов’язаних з народним депутатом Ланьо, з Віктором Балогою і його підприємствами “Барви” та “Мегаполіс Україна”. Та чи працює служба внутрішньої безпеки МВС над перевіркою співпраці працівників міліції з різними злочинними угрупованнями на Закарпатті? Відповіли, що така перевірка проводиться. Із нетерпінням очікую на її результати.
В зв’язку з цим вніс пропозицію прийняти звернення ТСК до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, і рекомендувати в цьому зверненні тимчасово відсторонити від виконання свої обов’язків осіб з числа співробітників МВС, так чи інакше причетних до подій 11 липня в Мукачево, і утриматись від їх кадрових переміщень і новопризначень. Пропозиція була підтримана більшістю членів комісії.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Член ТСК по мукачівським подіям зацікавився протиправною діяльністю підприємства “Барва”

  • 26.07.2015 at 13:40
    Permalink

    досить давно зацікавилися діяльністю монополіста в Мукачеві корпційного синдикату під назвою “Барва”,яка грабує містян. за всі часи свого царювання Балога не дав зайти на ринок іншим чесним конкурентам інших торгових марок, лише барва і більше ніхто! Все Мукачево працювало і віддавали свої кревні одній сімї Балогів, де всі роки був антимонопольний комітет? Усліп і углух? Тому і не дивно, що всеь товар ішов у мережу барва контрабандним шляхом! Непочатий край роботи для правоохоронців!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *