Черговий прояв бандитизму на футбольних полях Рахівщини

футболМинулими вихідними  під час футбольного матчу в м.Рахові між командами ФК “Рахів” та ФК “Ділове” стався прикрий інцидент. Про це “Трибуну” інформують небайдужі мешканці Рахівщини.
Радник т.в.о.голови Рахівської РДА представника партії ЄЦ Віктора Медведя  Віктор Костан (кличка “Штукатур”) вівся вкрай не адекватно. Підчас гри вибігав на футбольне поле, вдарив одного з мешканців села Ділове, всіх посилав нецензурною лайкою, головному редактору районної газети “Зоря Рахівщини” погрожував забити газету в одне місце та заявляв, що “йому все  похрен”  бо внього “дах” народний депутат Василь Петьовка.
Рік тому “Штукатур”  наніс удар заступнику начальника Рахівського РВВС  В.Яремчуку і не поніс ніякої вдповідальності.

Як відомо, непокаране зло приводить часто приводить до сумних наслідків.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що

весь Рахів обговорює тему вчорашніх звітно-виборних зборів «Червоного хреста», а точніше демонстративний розгул бандитизму, який там був проявлений.

За свідченням очевидців, які були присутні на цьому видовищі стає просто страшно. Єдиний Центр, розуміючи, що не проведе свого представника на керівника організації вирішив їх зірвати. На збори прийшли бандюки голови адміністрації Медведя В.В. на чолі з його радником по кличці «штукатур». Останній, з групою молодиків демонстративно по звірячому витяг із залу головуючого Буднікова (інваліда), і якби не мужність окремих жінок викинули би з східної клітки з другого поверху.

Все це робилося у присутності голови районної ради Фірки Михайла Івановича та начальників відділів РДА.

 
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Черговий прояв бандитизму на футбольних полях Рахівщини

 • 11.07.2015 at 08:08
  Permalink

  ПАНЕ Т.В.О. РДА МЕДВІДЬ В.В. ДАЙТЕ ВКАЗІВКУ СВОЄМУ РАДНИКУ ШТУКАТУРУ ХАЙ ПРОЯВИТЬ ПАТРІОТИЗМ: ВАШ, СВІЙ І ВСІХ ХТО ЛЮБИТЬ УКРАЇНУ НЕХАЙ ЗНІМИТЬ ПРОРОСІЙСЬКУ-КОМУНІСТИЧНУ НАЗВУ НА САНАТОРНОМУ РЕСТОРАНІ “ГАГАРІН”, ЦЕ БУДЕ ДІЙСНО СПРАВЕДЛИВІСТЬ І ПРОЯВ СВІДОМОСТІ, А ГОЙКАТИ НЕЦЕНЗУРЩИНУ НА СТАДІОНІ МОЖЕ КОЖЕН ДУРЕНЬ

  Reply
 • 11.07.2015 at 08:37
  Permalink

  Цей чумаход “штукатур” хуйло недороблене,конфліктів у нього повно,бандитизм проввітає в його команді,цигарки возить,травуу курить,в скраті малолітніх також ображає і обкладає своїм “вихованим лексиконом” . Гори с пеклі чмо ходяче,нафік звільніть його виродка ,накралися тоже людських грошей,а тепер ходить блатує бо в нього відітєлі Петьовка кришує!Кришували би вам кришки надгробні суки ви грьобані!

  Reply
 • 11.07.2015 at 13:39
  Permalink

  Рахівщина – хороше З.А.Т., 3% вклав перед виборами і потім через 5 років пару мільйонів ($) в карман … і знову та ж схема, і знову … А ви тіштеся, сваріться між собою бийтеся, скільки влізе … Люди продаються і потім дивуються Й”чому це в країні бардак”, чому в Рахові дороги як після війни … чому ліс крадуть, чому діти відстають в навчанні, чому в верховні раді так багато зрадників наших інтересів…. ?! А чому ти за рюкзачок китайський і мікрофон в церкві, віддаєш голос, а не за ідею … ?

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *