Через Закарпаття росіяни вивозять український ліс за кордон

Про це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Лариса Ступак.

Росіяни ПЕТУХОВ О.В. та РЕБРОВ Д.Ю спокійнісенько вивозять українській ліс за кордон .

17.04.16 р. на станцію м.Чоп Закарпатської області прибули 24 вагони деревини, які прямували в сусідню країну. Я пішла до митників з’ясувати, що за ліс, звідки він, хто його власник, куди прямує, чому його вивозять під час дії закону про заборону вивезення.
Наштовхнулась на шалений супротив митників, викликала міліцію. Не допомогло. Викликала ще одного журналіста. Оперативну-слідчу группу. Не допомогло. 4,5 години безперервно фіксували події на дві відеокамери. Нарешті, з великими труднощами дізнались, що^

1.походження деревини з Львівської області, Сколівського району, так зазначено у документах.

2. завантажували, оформляли вантаж у м. Мукачево вчора. Експертний висновок, що вказані 24 вагони кругляку є нічим іншим, як дровами, підписав мукачівській експерт. Прізвище його не повідомили.

3. відправник вантажу фірма “УКРЛІСКОМПЛЕКС”.
Власники фірми громадяни Росії:
ПЕТУХОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, МОСКОВСЬКА ОБЛ. М. МОЖАЙСЬК ВУЛ.ПОЛІГРАФІСТІВ
РЕБРОВ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, МОСКОВСЬКА ОБЛ. М.МОЖАЙСЬК ВУЛ. КАРАСЬОВА

4. Фірма “УКРЛІСКОМПЛЕКС” зареєстрована у с.Баранинці в нас на Закарпатті.

4. приблизно третю частину всієї деревини язик не повертається назвати дровами. Деревину оглянула досвідчена у лісовій галузі людина, та повідомила про цей факт митникам. Ми зафільмували цей огляд вагонів.

Повідомила про сумніви щодо відповідності якості заявленій у документах деревини Урядову лінію, Службу СБУ Закарпатської області, Гарячу лінію Поліції України. Звернення зафіксували.

Поліція прибула на місце події через майже півгодини. На моє прохання пояснити чому так довго їде поліція, сказала, що кругом на дорогах затори. Це вона про місто Чоп, де всього дві більш-менш великі вулиці і що таке затор чопці бачили лише в телевізорі.

Оперативно-слідча группа Поліції Ужгородського району з 3 осіб, у складі якої чомусь був дільничний міліціонер і жодного спеціаліста по економічним злочинам, просто постояла мовчки і поїхала. Сказали, що вони не можуть нічого зробити, окрім письмових запитів. Кому і з якого приводу будуть запити пояснити не змогли. 

Працівник СБУ Хижняк Руслан повідомив, що він передав відомості якомусь керівнику підрозділу “К”. Подякував. 

Начальник районного СБУ Іван Іванович, вислухав і подякував. 

Гаряча лінія Генеральної прокуратури була холодною і не відповідала.

Ось я тепер питаю:
Хто, блядь, в нашій державі може щось зробити, що б не морозитись, а припинити неподобство негайно? Будь яке неподобство? Будь-який злочин? Навіщо нам тоді СБУ, Прокуратури, Поліції, Міліції, інспекції, Митні варти, Беркути, Соколи і інші папуги?

Працюю над відеосюжетом.
Багато матеріалу треба передивитись, і вибрати важливе.

ліс

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Через Закарпаття росіяни вивозять український ліс за кордон

 • 17.04.2016 at 18:07
  Permalink

  Повністю погоджуюсь з журналістом. Повна бездіяльність органів державної влади.
  Яскравий приклад – на вихідних з родиною були в ужгородському р-ні в лісі. В суботу. При прогулянці в кушаю попри дорозі виявили міну. Як виявилось – протитанкову. Дзвонимо на 101. Обіцяють, що передзвонять. Через 10 хв. ми їх знову набираємо. А нам кажуть, що можете їхати додому, оскільки сапери у вихідні не працюють! Шо за блядь. Як у вихідні не працюють?! А якщо хтось підірватися. Вибух би було чути в самому Ужгороді. Україну вже і державою не назвеш. Повний піздєц

  Reply
 • 17.04.2016 at 20:09
  Permalink

  В МУКАЧЕВІ ТЕЖ ІДЕ ПОГРУЗКА ЛІСУ,НА ЗАКЛОРДОННІ ПЛАТФОРМИ. НЕДАВНО ІХАВ В МУКАЧЕВО, ТАК ЛЮДИ ВСІ З ВІКОН ДИВИЛИСЬ НА ПЛАТФОРМИ З ЛІСОМ, БІЛЯ ЯКОГО ПРОІЗЖАЛА ЕЛЕКТРИЧКА..

  Reply
 • 18.04.2016 at 13:33
  Permalink

  З Перечина теж в Німеччину ”’дрова”’ такі їдуть.А потім добросовісним переробникам, які створили роб. місця,платять податки… важко купити ліс і за нереальну ціну.Бардак!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *