Через «тяжку» хворобу Цапа, справу про хабарництво заступника Ужгородського мера намагаються призупинити до його одужання (відео)

Лікарі закарпатського тубдиспансеру (головлікар Василь Скрип, голова Ужгородської організації «ЄЦ») знайшли у підозрюваного в отриманні хабара першого заступника Ужгородського міського голови Іштвана Цапа важку, тривалу хворобу, лікування якої може тривати до трьох місяців. Через це адвокат підозрюваного вніс клопотання про призупинення справи на час лікування. Процесуальний прокурор не погодився з такою трактовкою, адже за довідкою Цап перебуває на амбулаторному лікуванні, а не лежить у стаціонарі і спокійно розгулює містом. У справі оголошено перерву.

Як відомо, обвинувачений у корупції Цап тримає компроматом на гачку міського голову Андріїва і частину депутатського корпусу міськради, які не захотіли на черговій сесії Ужгородської міськради скоротити його посаду, адже майже рік його робоче місце є порожнім, прокуратура Закарпатської області кожні два місяці вносить подання про відсторонення з займаної посади до закінчення розгляду справи, а зараз лікарі дуже вчасно оформили важку хворобу. 

Депутати Ужгородської міськради продемонстрували солідарність зі звинуваченим прокуратурою у отриманні хабара Іштваном Цапом (відео)

Медицина є  найкорумпованіша галузю в Україні, нещодавно констатувала керівниця МОЗ Уляна Супрун у інтерв’ю ВВС.

http://

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *