Через словацьких митників голандці не змогли доставити допомогу закарпатським дітям (ФОТО)

Голландський благодійний фонд “Християнська допомога Східній Європі” (надалі СНОЕ) з 1996 року має теплі зв’язки з дітьми та працівниками  школи-інтернат в м. Перечин.

З 1999 року вихованці школи проводять свої літні канікули (три місяці) в Нідерландах.  З 2010 року сім’ї , які гостинно приймають дітей у себе, приїжджають до діток в школу.

22 лютого, о 19.20 ЄЧ, 48 голландських відвідувачів та прийомних сімей, після двох днів подорожі  автобусом, прибули на митний пропуск Ужгород- Вишнє Нємецке.

Голландці, як завжди,окрім свої особистих речей,  везли дітям подарунки та солодощі та подарунки для школи.

Митники разом зі своїм “чотирьох-зірковим босом” відкривши  двоє дверей автобусу без огляду вмісту, почали кричати “Занадто багато!” і наказали водіям повертатись в Словаччину.

Практично всі подарунки, включаючи подарунки ручної роботи, що були зроблені Голландськими дітками для вихованців Перечинської школи, були вивантажені на АЗС в Собранцях.

Минуло майже півтори години , як автобус вдруге заїхав на кордон. “Чотирьох-зірковий бос” вдруге відкрив двері і відразу ж почав кричати та залякувати водіїв, використовуючи при цьому багато поганих слів.

Пасажири та водії були вкрай збентеженні такою поведінкою на кордоні  ЄС. І знову, автобус був змушений повертатись назад, але, яка ж причина?

АЗС в м. Собранці вже було зачинено,  друга половина подарунків та велика частина особистих речей пасажирів, було залишено в готелі “Дружба”, що в м. Міхайловці.

В 00.50 ЄЧ автобус третій раз заїхав на кордон. “Чотирьох зіркового боса” вже не було, і ніхто вже не оглядав автобус, після паспортного контролю пасажирів, автобус міг без перешкод перетнути кордон.

О другій годині ночі європейського часу, автобус заїхав в Україну, з шестигодинною затримкою…

Пізніше того дня, гості приїхали до дітей в школу-інтернат  в м. Перечин, яка радість!Крім радості був і сум, Голландці приїхали з “порожніми руками”.

 

Митники включно з чотирьох зірковим босом не представились і не захотіли відповідати на наші запитання.

Завдяки зв’язкам СНОЕ ми знайшли імена всіх відповідальних митників.

СНОЕ вже звернулися до Міністерства закордонних справ і вони вже почали службову перевірку, щодо цієї ситуації.

голандці голандці2 голандці3 голандці4

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *