Через ремонт туалетів “тюремного” типу у мукачівській школі зірвали навчальний процес (ФОТО)

Про це стало відомо під час сьогоднішнього рейду депутатської комісії Мукачівської міської ради навчальними закладами міста.

В ЗОШ №11 діти початкових класів змушені сидіти вдома, адже управління  освіти Мукачівського міськвиконкому (начальник Катерина Кришінець-Андялошій) затіяло в навчальний сезон ремонт санвузлів, батьки дітей шоковані цим фактом, адже малеча потребує постійного нагляду.

Інша велика претензія до замовників і виконавців робіт це облаштування туалетів за “тюремним” зразком,  без унітазів, у вигляді очка. Проти таких новацій виступають не тільки батьки, а й керівники освітніх установ у яких побували депутати.

Незабаром читайте подробиці рейду від спеціального кореспондента “Трибуни” в Мукачеві.

11 112 113 114 115 116 117 118

туалет2 туалет3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Через ремонт туалетів “тюремного” типу у мукачівській школі зірвали навчальний процес (ФОТО)

  • 21.01.2016 at 23:14
    Permalink

    С”ором, бюджет мер із депутатми дерибанять, півмільйона на костюми “дольче габана” для будинку школяра, на аеродром, якого немає, на ремонт гуртожитку університету, в який гроші виділяє Міністерство освіти,хоча гуртожитки в нормальному стані,мер дарує 1200 млн.грн, збільшення муниціпальної поліції у двічі, обманним шляхом відібрали у власність міста залізничну лікарню, медиків нагло обманули, обіцяли одне, а на сесії зові інше прийняли.Так роблять лише махлярі і жулики, щоб люди ся не розуміли вообще.
    Канечно на туалети у школі № 11 для дітей мер не видить і депутати, што діти при таких умовах будуть нужду справляти на вулиці. А директорка школи №11,ЄЦівка, Попович Надія, така праведна на сесіях, а діти мають впасти у туалет.Сором!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *