Через псевдореформи діти чотирьох шкіл Ужгородщини долатимуть пішки 10 кілометрів

школаНа загальних батьківських зборах що відбулися 18 березня поточного року в селі Лінці до батьків було доведено, що районне керівництво має на меті реорганізувати загальноосвітню школу I-III ступеня села Лінці на навчальний заклад I-II ступеня. Дане рішення викликало обурення не тільки у місцевих мешканців, а й в сусідніх селах де школярі здобувають повну загальну середню освіту. Своє невдоволення донесли до районного керівництва.

Розібратися у чім річ та вислухати людей прийшли голова районної ради Чорнак Руслан та депутати від округу Помпель Мирон і Шелельо Віктор, керуючий справами районної ради Фрінцко Юрій. Також була присутня начальник відділу освіти пані Михайлишина. Під час зустрічі виявилося, що ні депутати, ні голова ради не знали про проведення даної реформи в освіті.

Всім було цікаво почути від пані Михайлишин в чому полягає реформа і які результати вона принесе. Очільниця освіти намагалася пояснити присутнім переваги реформування, але виходило якось не переконливо. Мабуть мешканці села Гайдош пам’ятають попередню «реформу» за наслідками якої дітки не мали можливість харчуватися близько місяця. До речі така сама ситуація була в школах де не має власних харчоблоків це Ірлява, Холмець, та мікрорайон середнього Іванівка.

Очевидним залишається той факт, що внаслідок впровадження «реформи» великими «коомбінаторами» з відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації учні з чотирьох сіл змушенні будуть добиратися до Середнього, це близько 10 км, що погодьтеся  не дуже зручно, внаслідок зменшення учнів відповідно і зменшиться навантаження на вчителів, що в свою чергу призведе до скорочення. То постає риторичне питання кому потрібна ця реформа?

Градус напруги вдалося знизити депутатам та голові Ужгородської районної ради Чорнаку Руслану,  які пообіцяли не голосувати за проведення подібного роду «новацій».

Так, згодні багато галузей потребують реформування і освіта зокрема. Але насаджувати силою власне бачення розвитку без обговорення з громадою неприпустимо. Тому радимо наступного разу пані Михайлишина вислухати всі зацікавлені сторони і приймати виважені рішення.

groza-news.com.ua

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *