Через місяць після призначення прокурор Закарпатської області пішов у відпустку

 гаврилюкПрокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк у день свого прийому пішов у відпустку. Про це в мережі Фейсбук пише Олександр Пересоляк.

Не дуже хороший сигнал, якщо врахувати, що 22.07.2016 він був призначений на посаду. Або прокурор Закарпатської області не витримує шаленого темпу Закарпатської прокуратури або під відпусткою маскується інша причина відсутності на робочому місці. Ні одне ні друге не є хорошим сигналом, враховуючи відвертість такої поведінки у день свого прийому.

Ситуація на прийомі була стандартна: мешканець Воловця приїхав вже 13-й раз на прийом до обласного прокурора, оскільки у своїй прокуратурі він правди не знайшов. Мешканка Ужгорода розповіла мені про кримінальне провадження, яке тягнеться більше року. І мешканка Мукачева привезла закривавлену куртку, які після декількох місяців слідство так і не долучило до справи. Окрім того, остання розповіла мені, що представник прокуратури прийняв її з порогу не давши навіть увійти у приймальню.

Після усього виникла думка. Якщо закарпатцю не подобається послуга чи товар він не буде її придбавати. Але чому ми користуємося послугами Закарпатської обласної прокуратури, якщо її робота нам усім не подобаються? – риторично запитує Олександр Пересоляк.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *