Через корупцію та контрабанду прекриють трасу Київ – Чоп (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Іван Данацко (орфографія і стилістика автора).

Самий легкий спосіб виправити проблеми, які накопичились, це втеча! Але, якщо проблема знаходиться в тобі, вона всерівно залишиться, втікай не втікай.
Ми всі не безгрішні, кожний має свої вади, але якщо є бажання щось змінити, то потрібно мати силу волі йти до кінця!
Скоро рік, як МИ повірили співучим голосам, які нам кричали в мегафон, про наболілі проблеми, і що та як потрібно робити щоб їх змінити, але проблем стало ще більше, а все тому-що “пастухи” мали за мету, всістись в теплі крісла, та очолити ГНИЛУ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ!
Потім говорили, що не до проблем, так-як в нас війна, під хитрою назвою АТО, але зараз, через рік передвиборних “обіцянок”, потрібно заставити цю владу, яка прийшла на крові “Небесної сотні”, яка без жодного вистрілу віддала Крим, та втопила в крові та сльозах горя Луганську та Донецьку області – виконати свої обіцянки, або змести її так само, як владу Януковича, але вже всім скопом з продажними суддями, прокурорами, СБУшниками та міліціонерами, митниками та прикордонниками, і всіма чиновниками з медицини та освіти, які продовжують плести свої корупційні схеми!
Пропоную, з метою інформаційного прориву, так-як ця СИСТЕМНА ВЛАДА, контролює всі ЗМІ і не розказує НАРОДУ України та краю, що є альтернатива їх господарюванню, що є люди, які можуть взяти на себе відповідальність за долю країни і вивести її з пропасті в яку завели продажні “пастухи”, щоб показати, що ця влада вміє тільки вбивати патріотів та очолювати корупційні схеми, обіцяти і не виконувати – перекрити кордони з країнами сусідніх держав, в 12.00 годин 18 лютого 2015 року на одну годину, під час акції “Стоп корупції та контрабанді” та “Стоп беззаконню влади”!

данацко

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 20 =