Битва “гігантів” в Ужгороді, “Спецконтроль” прийняв виклик служби моніторингу патрульної поліції (ВІДЕО)

спецконтроль“Спеціальний контроль” прийняв виклик від служби моніторингу Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева, взявши участь у естафеті “В здоровому тілі здоровий дух”. Наступними “жертвами” активістів стали командир другої роти ПП Ужгорода та Мукачева громадянин Лисичко, конвентівць Юрій Світлик, привіт передали і колишньому головному ДАІшнику Ужгорода Співаку, та командиру патрульних Юрію Марценишину.

https://www.youtube.com/watch?v=j13ZcAP1eT4&nohtml5=False

Раніше Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева розмістила мотиваційний ролик в мережі Ютуб.

Відділ моніторингу Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві відкриває фізичну естафету!
Команда відділу моніторингу УПП у містах Ужгороді та Мукачеві розпочинає естафету “В здоровому тілі здоровий дух”, метою якої є збір коштів для для онкохворих дітей. Команда моніторингу вже зібрала кошти та передасть їх тим, хто цього потребує.
Усі кого запросили до естафети також можуть долучитися, зібрати допомогу та передати у благодійні фонди на підтримку дітей. Нашу естафету передаємо адмінпрактиці УПП в Ужгороді та Мукачеві, 1 роті УПП у містах Ужгороді та Мукачеві, відділу моніторинга УПП у Львові, а також нашим друзям з ГО “Спеціальний контроль” Луцо Юрію та Лейко Андрію. На виконання естафети- 5 днів!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *