Бухгалтера Іршавської міліції судитимуть за розтрату майна і службове підроблення

судПрокуратурою області завершено досудове розслідування кримінальних правопорушень вчинених головним спеціалістом-бухгалтером Іршавського РВ  УМВС  в Закарпатській області  за фатом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч.2 ст.191 та ч.1 ст.366 КК Україини).

Встановлено, що головний спеціаліст-бухгалтер Іршавсьвого РВ УМВС України в Закарпастькій областф впродовж 2013-2014 років вчинила розтрату майна, шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення під час надання послуг щодо харчування затриманих, які утримувались і ІТТ та КТТ Іршавського РВ, на загальну суму близько 30 тис.грн.

Ця сума коштів була перерахована з держбюджету  приватному підприємцю, який на договірних засадах забезпечував гарячим харчуванням затриманих. Проте, ця сума у 3 рази перевищувала фактичну вартість спожитого затриманими особами, у зв`язку з чим державі було завдано збитків на  вказану суму, яка в процесі слідства повністю відшкодована, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Loading...