Бойові дії в чопській мерії отримали продовження (ДОКУМЕНТ, ВІДЕО)

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора).
Сьогодні з третього разу здали інформаційні запити в місті Чоп, з запитаннями, на які не хоче НАМ відповісти міська мерія!
Після того, як за 15 хвилин, більш-менш спокійного, але конструктивного спілкування, МИ, активісти ГО “МУЗа” та “СНК-Чоп” вийшли з мерії, на нашому шляху знову з’явились, ті самі люди в військовій формі, в супроводі місцевої людини, що дає НАМ право думати, що їх місце проведення бойових дій, в зоні АТО, ПІД НАЗВОЮ ЧОПСЬКА МЕРІЯ!
Потім, як мною було обіцяно працівникам Чопської мерії, ГО “МУЗа” проінформувало керівництво області, та всі силові структури і прокуратуру про вчинення злочину, свідком якого я був, з метою прийняття адекватних дій по відношенню до керівництва Чопської міської ради!
Більше всього запитань до нас було в працівників СБУ, які навіть хотіли відмовитись від інформації, так-як з порушенням громадського порядку повина займатись міліція, на-що я відповів, що і я такої самої думки. Тоді нехай проведуть службове розслідування, чому два працівника СБУ, які з нам невідомих причин були на місці вчорашньої події, та лобіювали інтереси організованного злочиного угрупування.
Який НАРОД, така і влада в Україні!

муза

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Бойові дії в чопській мерії отримали продовження (ДОКУМЕНТ, ВІДЕО)

  • 24.12.2014 at 21:19
    Permalink

    ОЦЕ, Іване, сильний хід!! Молодець! Фінансова перевірка туй дуже не завадить!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *