Більше 10 тисяч закарпатських абітурієнтів зареєструвалися на ЗНО

ЗНОСтаном на 4 березня, в Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти зареєстровано 10 тисяч 321 заяву від абітурієнтів Закарпаття, натомість кількість випускників шкіл краю у 2016 року становить 8 тисяч 567 осіб. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова.

Г.Сопкова пояснила різницю у 1754 заяви тим, що, цього року в області достатньо бажаючих скласти ЗНО серед минулорічних випускників, випускників коледжів та ліцеїв.

У департаменті освіти і науки зазначили, що на сьогодні в Івано-Франківському РЦОЯО вже опрацьовано і роздруковано 6244 заявки від Закарпатських учнів. На пробне ж складання тестів ЗНО зареєструвалися 2425 школярів.

Нагадаємо, 4 березня – останній день для реєстрації на ЗНО 2016.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться для всіх випускників загальноосвітніх навчальних навчальних закладів і випускників професійних навчальних закладів, які бажають вступити у ВУЗ.

За окремою процедурою відбувається реєстрація для осіб, які перебувають на непідконтрольних територіях, реєстрація для них можлива без надсилання поштою документів для реєстрації, а через електронну пошту.

Ті, хто перебувають в установах пенітенціарної служби і випускники професійно-технічних закладів освіти, які не планують вступати в університет здають іспити, як державну підсумкову атестацію.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *