«Берлибаський бануш» готує сюрпризи гостям фестивалю

  бриндзяУ середу, 4 травня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубу відбудеться прес-конференція організаторів IX-го гуцульського фестивалю «Берлибаський бануш», який відбудеться 15 травня у селі Костилівка на Рахівщині.

   Цього року фестиваль планує вразити гостей оригінальною програмою. Вперше відбудеться презентація туристичної візитівки села – скель Стрімчаки. А родзинкою фестивалю стане знайомство з Берлибашкою. Так називається корова-«засновник» та «спонсор» фестивалю, оскільки бануш на фестивалі готується виключно на сметані з її молока. Традиційно Костилівкою пройде урочиста гуцульська хода, горітиме полонинська ватра, відбудеться конкурс-змагання з приготування гуцульського банушу та працюватиме ярмарок гуцульських виробів місцевих майстрів.

   Детальніше про один з найяскравіших фестивалів Закарпаття розкажуть його організатори: Інна Маскалюк, голова села Костилівка та Юрій Сас, депутат Рахівської районної ради. А також Іван Беркела, учасник фестивалю, голова Рахівського районного товариства «Гуцульщина».

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *