Берегово задихається від фекального смороду (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Тетяна Яблінська.

Сьогодні ініціативна група, все таки зібралася на 13 год і зробила обхід по ВИРЦІ від Жайворонка до вул. Кініжі.

Коли проходиш кожен день, не так вражає, (тому що очі звикли), як коли йдеш, шукаючи стоки. Найбільш страшна картина біля п’ятиповерхівки та двором шостої школи. Величезна труба з цих будинків зливає фекалії в річку, утворюючи навколо сморід і туалет. Але що цікаво, квітанції водоканал за сплату водовідливу людям приносить.

Не буду більше писати. Вважаю що мер повинен негайно прийняти міри до водоканалу, який працює вже роками, і давно повинен був розробити план каналізаційної мережі і побудувати її. Дивує ще така картина, навпроти басейну стоїть будівля, яка побудована прямо на каналізаційному колекторі. Коли такі речі в місті робляться. Вони робляться незаконно. Прокуратура, яка вела нагляд за міською радою по рішенням сесій та виконкомів, чому не приймала міри?

стоеи11 стоки стоки2 стоки3 стоки4 стоки5 стоки6 стоки7 стоки8 стоки9 стоки10 стоки12 стоки13 стоки14 стоки15 стоки16 стоки17 стоки18

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *