Берегівчанки заблокували дорогу до популярних курортів

пікет-БереговоСьогодні зранку, о 9:30 в селі Балажер Берегівського району близько 40 жінок перекрили дорогу, яка веде до популярних курортів – термального комплексу «Косино» та озеро в селі Дийда. Жінки висловлюються проти того, що їх чоловікам надійшли повістки до військкомату. Загалом з села планують мобілізувати 16 чоловік. Загальна кількість мешканці села – 816 чоловік. На місце події виїхали працівники військкомату, які намагалися переконати місцеве населення не блокувати дорогу. В селі вже утворилася кілометрова черга – більшість туристів з інших областей України, які в ці дні планували відпочити на курортах Берегівщини.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Берегівчанки заблокували дорогу до популярних курортів

 • 02.08.2014 at 13:20
  Permalink

  Це все фінансує і організовує депутат Верховної Ради України Гойдош Іштван, а також угорська партія УМДС. Пора цього ригівського бандита позбавити недоторканості й посадити.

  Reply
 • 02.08.2014 at 15:50
  Permalink

  Інакше як стадом ці зборища назвати не можна.Сьогодні вони не пустили людей на відпочинок-завтра ті хто не доїхав розкажуть іншим. Через якийсь час ці мешканці будуть смоктати палець, тому що не приїдуть туристи і не будуть у Закарпатті витрачати гроші.Вся Берегівщина влітку живе із цього.Де здоровий глузд? Слава дурням.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *