Берегівчан просять повідомляти про підозрілих людей зі зброєю

увагаДо уваги берегівчан!

На останньому засіданні сесії міської ради депутат міської ради Юрій Танчинець звернувся до заступника міжрайонного прокурора Володимира Бокшана. За його словами, вже певний час на виїздах з міста Берегова у напрямку до державного кордону були помічені невідомі люди у формі прикордонників, які зупиняють машини і здійснюють перевірку документів. Він також зазначив, що часом ці особи поводяться грубо і погрожують зброєю громадянам, які відмовляються від огляду.
Як зазначив заступник міжрайонного прокурора Володимир Бокшан, жодної інформації або офіційних запитів щодо цього питання правоохоронний орган не отримав. Він також запевнив, що прокуратура візьме це питання під контроль.
Відомо, що у прикордонних населених пунктах Берегівщини працюють пости Держприкордонслужби. Прикордонники мають право зупинити водія і попросити пред’явити документи з фото, що посвідчують особу.

Однак, якщо Ви побачили підозрілих осіб у формі зі зброєю, то одразу повідомляйте міліцію! У своїх свідченнях зазначте місце перебування цих осіб та номер автомобіля!

Золтан Бабяк.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *