Батьку-атошнику ужгородського хлопчика, що загинув під колесами мікроавтобуса погрожують розправою (ДОКУМЕНТ)

Нещодавно  “Трибуна” повідомляла, що мікроавтобус “Citroen” збив чотирьохрічного хлопчика, коли той переходив дорогу з мамою по пішохідному переході поблизу Ужгородської ЗОШ №2. Внаслідок отриманих травм дитина померла у машині швидкої допомоги дорогою до лікарні.

Потерпілою стороною виявилася родина добровольця, який проходить службу в зоні АТО Івана Богенчука.  У зв’язку з важким психологічним станом та підозрою, що правоохоронці недостатньо швидко розслідують справу військовослужбовець звернувся до військового комісара Ужгородського ОМВК, підполковника Миколи Журавльова з прохання про допомогу.

Той направив відповідні звернення до органів прокуратури.

Тут почалися неадекватні дії зі сторони водія, що спричинив ДТП. Невідомий по телефону призначив зустріч Івану Богенчуку і запропонував 30 тисяч гривень для залагодження справи і уникнення розголосу, а якщо той відмовиться, то обіцяв посадити за грати дружину, яка супроводжувала загиблу дитину. Військовий відмовився від пропозиції, після цього на його адресу почали надходити дзвінки з погрозами фізичної розправи з телефонного номеру 095 147 76 38.

З цього приводу Іван Богенчук звернувся до правоохоронних органів з проханням відкрити кримінальне провадження за ст.129 КК України “Погроза вбивством”

До речі, для похорон дитини сім’я атошника була вимушена взяти кредит в банку на суму 20 тисяч гривень. Наразі йому надав допомогу у сумі 5 000 грн тільки Закарпатський осередок “Спілки інвалідів АТО”.

photo1(2)photo2(1)photo3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *